Mapa Strony       Liczba odwiedzin: 232139 STRONA GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI
HISTORIA
O ZESPOLE
REPERTUAR
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
JUBILEUSZE
GALERIA
MUZYKA, WIDEO, Z PRASY
ROZMAITOŚCI
ARCHIWUM
KONTAKT
 
 
 
 
ARTYKUŁY ARCHIWALNE
 
    Artykuł z weryfikacyjnego koncertu w Porąbce
       
    Artykuł z Uroczystości wręczenia Nagrody im. Oskara Kolberga w Przysusze
 
...

 
BYLI CZŁONKOWIE ZESPOŁU:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
Aneta Balcarczyk
Ewa Foks
Joanna Foks
Henryka Widlarz
Beata Norymberczyk
Monika Biesik
Sabina Nowak
Renata Blarowska
Beata Danek
Barbara Hanusz
Małgorzata Kamińska
Małgorzata Bilczewska
Pieczka Mariusz  
Łukasz Klimeczek
Przemysław Grzybek
Robert Blarowski
Robert Majerski
Dominik Gawlik
Piotr Zejma
Rafał Tatoń
Marek Gawlik
Grzegorz Gawlik
Marek Zejma
Jacek Sznajder
Tomasz Drewniak
Renata Mączyńska
Lucyna Danek
Aneta Sznicer
Iwona Filipiak
Bożena Gandor
Lucyna Boryska
Elżbieta Ćwiertnia
Elżbieta Sznajder
Barbara Kubik
Magdalena Żądło
Darek Jamrozowicz
Ryszard Nycz
Darek Nycz
Tomasz Sznajder
Marek Nycz
Marcin Sztafiński
Zenon Jonkisz
Piotr Sznajder
Ryszard Krywult
Robert Nowak
Piotr Rosner
Jarosław Krysta
Piotr Nowak
Henryk Krywult
Tomasz Kubik
Marek Kamiński
Anna Sznicer
Agnieszka Wójcik
54.
55.
56.
57.
58. 
59.
60. 
61. 
62.
63.
64.
65. 
66. 
67.
68.
69. 
70.
71. 
72. 
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
Barbara Merta
Sylwia Lekka
Marzena Chmielniak
Stanisława Zejma
Alicja Dusik
Joanna Mynarska
Anna Jamrozowicz
Ksenia Adamaszek
Agnieszka Nowak
Iwona Nowak
Justyna Sznajder
Miranda Kabasi
Barbara Zejma
Michalina Czorny
Michał Stolarczyk
Janusz Dźwigoń
Stanisław Danek
Andrzej Jędrzejko
Łukasz Ławeczka
Piotr Figwer
Dorota Zejma
Katarzyna Zejma
Izabela Trąba
Aneta Biba
Barbara Ławeczka
Damian Putek
Jacek Majerski
Krzysztof Caputa
Łukasz Kuczmierczyk
Wiesław Markiel
Piotr Foks
Daniel Zejma 
Piotr Nycz
Maciej Nowak
Mikołaj Sienkowiec
Witold Sznajder
Mateusz Jonkisz
Adamaszek Roman
Balcarek Marta
Balcarek Bartek
Bury Iwona
Drzewiecka Marta
Fajferek Regina
Giełdoń Anna
Harz Joanna
Haczek Agnieszka
Jonkisz Jacek
Krawczyk Krystyna
Kotwicki Daniel
Lepka Magdalena
Mika Alina
Mika Tomasz
Nycz Dorota
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
Nowak Paulina
Olma Joanna
Pydych Roman
Sznajder Witold
Widlarz Henryka
Katarzyna Norymberczyk
Mariusz Kilon
Michał Obrok
Katarzyna Danek
Natalia Sienkowiec
Aleksandra Kamieniewska
Gabriela Sznajder
Sławomnir  Mynarski
Ewelina Pieczka
Kinga Kamieniewska
Anna Kuźnia
Anna Pucka
Anna Pisarek
Natalia Gawlik
Kamila Foks
Inga Nowak
Justyna Foks
Agnieszka Gajda
Natalia Grygierczyk
Tomasz Markiel
Marcin Jędrzejko
Mateusz Nizio
Mariola Szczepańczyk
Kacper Mika
Wojciech Biba
Ewa Dunat
Katarzyna Gąszcz
Andrzej Kuczmierczyk
Edyta Michalak
Tomasz Chmielniak
Dawid Foks
Marcin Wolas
Michał Nowak
Magdalena Zejma
Katarzyna Kostrzewa
Sabina Carbol
Barbara Carbol
Katarzyna Kubik
Katarzyna Sznajder
Barbara Zielińska
Kinga Barwicka
Małgorzata Kuczmierczyk
Anna Sznajder
Adrian Foks
Dawid Foks
Agnieszka Susz
Barbara Gacek
Dominik Biba
Mateusz Mynarski

Jeśli kogoś pominęłam to
bardzo przepraszam i
proszę o wpisanie się w
księdze gości.
                             J.Danek
 
W KAPELI ZESPOŁOWEJ GRALI:
 
  1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Stanisław Jonkisz - akordeon
Janusz Korczyk - akordeon
Jan Rozner - akordeon
Józef Mika - trąbka
Mariusz Płonka - puzon
Łukasz Susz - trąbka
Piotr Jarosz - tenor
Krzysztof Kacorzyk - trąbka
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Andrzej Adamczyk  - klarnet
Zdzisław Danek - kontrabas
Zdzisław Włoszek - kontrabas
Teresa Wyrobek - skrzypce
Izabela Kotowicz - skrzypce
Barbara Ostradecka - skrzypce
Jacek Płonka - kontrabas
 

 ZESPÓŁ REGIONALNY PIEŚNI I TAŃCA "CEPELIA FIL WILAMOWICE",
43-330 Wilamowice, ul. S. Staszica 2, POLSKA,  tel. +48 33 845 73 45, tel.kom. 0602 576 197, e-mail:
mgok@wilamowice.pl

© by Fil Wilamowice 2007 - 2011 CMS System cnm.pl